Cilt Bakımları, Leke Bakımı

INFINI hastaların istekleri doğrultusunda dizayn edildi. Comfort Flow teknolojisi ve kısa toparlama süresi, ciltte oluşacak rahatsızlığın minimum seviyede olacağını garanti eder. Günlük hayatınızdaki rahatsızlıkları oldukça zor fark edersiniz. INFINI’nin kollajen üretimini arttırarak, kırışıklıkları azalttığı ve yenilenmiş yumuşak cilt oluşumuna yardımcı olduğu klinik olarak ispatlanmıştır.

Yüksek yoğunluk odaklama RF teknolojisi kollajenlerin yeniden şekillenmesini destekler. Eklenen kollajenler serisi, rahatsızlığınızı en aza indirerek, kolay toparlanmasını sağlar. 3 boyutlu hacim yapısı için RF enerjisi çoklu geçiş yaparak değişken derinliklerde etkisini gösterir.

Patentli, yüksek yoğunluk odaklama sistemi ile eşsiz sonuçlar elde eden INFINI, cildin yapısını koruyarak yüz ve boyun bölgelerinde arzu ettiğiniz genç görünümü herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan elde etmenizi sağlar. Diğer lazer uygulamalarının aksine INFINI her cilt tipine uygun olup, bronzlaşmış ciltlerde de uygulanabilir ve tüm yıl boyunca etkili ve güvenlidir.

İnfini Özellikleri Nelerdir?

Tedavi edilecek bölgedeki uygulamaya göre, derinlik ayarlanabilmektedir. Özel iğneler daha az ağrı oluşmasını sağlar ve kanama olmasını önler. Uygulama isteğine göre 49-69 mikro iğne içermesi ayarlanabilir msn özelliği(10msn-1sn) 50 watt yüksek güç ile oldukça yüksek bir etkinliğe sahiptir Dalgalı İğneleme (flowneedling) özelliği

İnfini Kullanım Alanları Nelerdir? Cilt Gençleştirmek (Kırışıklık Tedavisi)

Özellikle yüz bölgesinde oluşan ince çizgiler, yaşın getirdiği ya da mimiklerin meydana getirdiği kırışıklıklar altın iğne infini ile tedavi edilmektedir. Yüzdeki sarkmalarında toparlanmasına yardımcı olan altın iğne yüz bölgesi tedavilerinde oldukça sık kullanılmaktadır.

Boyun ve Dekolte Bölgesi

Boyun ve dekolte bölgesinde oluşan kırışıklıkların düzeltilmesi ve meydana gelen sarkmaların toparlanması için en etkili yöntemlerden biri altın iğne uygulamasıdır.

İz Tedavisinde

Ciltte oluşan yara izleri, leke ve sivilce izleri altın iğne ile tedavi edilmektedir.

Çatlak ve Sarkma Tedavisinde

Fazla kilo alıp verme sonucu ya da doğum sonrasında oluşan çatlakların tedavisinde başarılı sonuçlar vermektedir. Çatlaklar tamamen yok olmasa da rengi düzelir, pürüzsüz ve en iyi hala gelerek gözle görülür farklılıklar oluşur. Kol ve bacaklardaki sarkmaların tedavisinde de altın iğne uygulanmaktadır.

İnfini kaç seans uygulanmaktadır ve iyileşme süresi nedir?

Yapılacak tedaviye göre seans sayılarında değişiklik olmaktadır. Ortalama 15 gün aralıklarla 3-4 seans uygulanmaktadır. Sonuçlar ilk seans sonrasında kendini göstermeye başlamaktadır. Uygulama sonrasında 1 saat içinde kızarıklıklarda azalma görülür, 24 saat içinde de geriye kalan kızarıklık ve kabarmalar ortadan kaybolur. Uygulama sonrası günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.

İnfini ne kadar konforlu bir uygulamadır?

Uygulama kişilere göre değişiklik göstermektedir. Herkesin acı hissi, duyarlılığı farklıdır bu sebeple kişiye göre değişkenlik gösterir. Infini patentli ComfortFlow Teknolojisi ile hastalara maximum seviyede konfor sağlanması için dizayn edilmiştir. Diğer lazer cihazlarıyla karşılaştırıldığında, hastaların büyük çoğunluğu İnfiniyi daha konforlu bulmuştur.

Diğer Bakımlar