Her insanın vücut yapısı bir değildir. Bazıları ince belli ama geniş basenli olur bazılarının üst bedeni kalın bacakları çok ince olur yada göbekli bir vücut yapısı olur. İşte Beautyderm olarak tam da bu noktada size hizmet vermeye hazırız. Bölgesel zayıflama tekniklerimizle basen, göbek, kol, tüm bacak bölgelerinizde istediğiniz incelmeye kavuşabilirsiniz ayrıca yine Beautyderm de mevcut yöntemlerle de tüm vücudunuzu sıkılaştırma imkanı sağlanmaktadır.

G5 Masajı : Bütün bedene uygulanabilen inceltme ve toparlama amaçlı kullanılan, özellikle bacağın üst kısmı, kalça ve basen kısımlarında kullanılan son model bir selülit masaj cihazıdır. Bu cihazın her cilt türüne göre ayrı başlıkları vardır. Bu aletle masaj uygulanırken daha etkili olması için bitkisel yağlar kullanılmaktadır.

Radyofrekans : Bu yöntem sayesinde radyo dalgaları bedendeki iyonları ve su moleküllerini aktifleştirir. Böylece enerji ortaya çıkarak bölge ısınmış olur. Bu uygulamanın sonucunda yağlar erir, kollejenler artar ve bağ dokusu yenilenerek bedende incelme olur, selülitler yok olur, sarkma ve kırışıklıklar giderilmiş olur.

Pressoterapi : Bedendeki lenflerden başlayarak yaptığı basınçlı uyarı ile ayaktan göğsün alt kısmına kadar uygulanmış olan bir tür basınç terapisidir. Bu yöntemle bazı hastalıklardan kaynaklanan ödem bedenden atılır, selülitler yok edilir, vücut sıkılaştırılır ve bölgesel incelme uygulanmış olur.

Elektroterapi : Bu yöntemle sarkmış ve güçsüzleşmiş kaslar toparlanır, kan ve lenf dolaşımını hızlandırdığı için de cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar. Elektroterapi yöntemiyle yağ yakımı arttığı için bedende incelme ve zayıflama sağlanmış olur.

Pasif Jimnastik : Güç harcamadan diyet yaparak boşaltılan yağ hücrelerini sıkılaştıran bir yöntemdir.Bu yöntemle bölgesel zayıflamanın yanında metabolizma hızlandırılır, kan dolaşımı ve lenf dolaşımı düzenlenir, sinir sistemi onarılır kireçleme ve eklem ağrıları gibi şikayetlerde etkili sonuçlar elde edilir.

Selülit MasajıSelülit tedavisinde en etkili yöntemlerden biri masajdır. Selülit Masajı ile deri altındaki kan ve lenf dolaşım sistemi hızlandırılarak selülitin başlıca nedeni olan dolaşım sistemi bozukluğu ortadan kaldırılmış olur. Selülülit masajı uygulanırken isteğinize göre esansiyel yağlar kullanılmaktadır bu sayede masajın etkisi de arttırılmış olur.