Bölgesel Zayıflama, Selülit Masajı

G5 Masajı diğer masajlardan uygulama olarak biraz farklıdır. Bu masajda hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi uygulanır ve bu kalça, üst bacak, kol ve popodaki fazla yağları ve selülitleri yakar. G5 masajının uygulandığı bölgelerde zayıflama ürünleri kullanıldığı için bu bölgelerde maksimum etkili sonuçlar gözlenmektedir.

G5 masajı işleminde kullanılan “Matrigen PPC” kremi uygulama alanında gerginleşmiş bölgelerde yumuşatma, spazmlarda gevşetme, ödemlerin atılmasında ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asidin atılmasında etkili bir kremdir. Ritmik masaj sayesinde kişinin kan dolaşımında hızlanma, damarlarında açılma ve ciltte farklı nedenlerden dolayı oluşmuş kırışıklık çizgilerinde azalma sağlanır. Ve böylece cildiniz toparlanır ve daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur.

Günümüzde G5 Masajı özellikle kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir uygulamadır. Ve ülkemizde oldukça uzun zamandır uygulanan bir yöntemdir diyebiliriz. Bu uygulamayı kadınlar daha çok bölgesel zayıflama ve selülitlerden kurtulmak amacıyla tercih etmektedir.

Uygulamanın herhangi bir yan etkisinin olmayışı ve çok uzun yıllardan beri uygulanan bir yöntem oluşu oldukça güvenilir bir yöntem olduğunun göstergesidir diyebiliriz. Bu uygulamayı tercih eden kadınlar uygulamayı jimnastik ile desteklediği taktirde G5 masajının etkisini artırmış arttırmış olacaktır.

Bilhassa da kavitasyon uygulamasının sonrasında G5 masajı oldukça fazla tercih edilen bir masajdır diyebiliriz. Çünkü böylece masajın etkisinde küçümsenmeyecek bir artış sağlanmaktadır.

G5 Masajının Etkileri

– Kan dolaşımını hızlandırır,

– Ağrılar giderilir,

– Masaj etkisi ile sitres ve gerginlikten uzaklaşma sağlanır,

– Fazla yağlarda yakılma sağlanır,

– Ciltte sıkılaşma elde edilir,

– Bölgesel zayıflama sağlanır,

– Ciltte esneklik sağlanır,

– Toksinlerden arınma sağlanır,

– Selülitlerin oluşumu engellenir ve var olan selülitlerde azalma görülür,

– Kemik yoğunluğunda artma sağlanır.

Beautyderm olarak sizler için sunduğumuz G5 Masajı hizmeti ile yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan kurtulabilir ve daha sağlıklı bir cilde ve vücuda kavuşabilirsiniz. Masajlarda ortak etki olan rahatlatma etkisi bu masajda uygulama yöntemi nedeniyle ve masaj sırasında kullanılan özel krem “Matrigen PPC” kremi ile daha fazladır diyebiliriz.

Diğer Bakımlar