Selülit Masajı

RollShape, Uzakdoğu’ya özel masaj tekniğinin teknolojiyle birleştirildiği bir cihazdır. RollShape masaj cihazı, selülit tedavisinden, ağrı tedavisine, kan dolaşımının hızlanmasından, rahatlamaya kadar olan etkileriyle yüksek teknolojiyi tek bir cihazda toplamaktadır. RollShape etkili kullanım için, kromaterapi, kolajen, hava iyonizasyonu ve infrared özellikleriyle desteklenmiş ve etkili bir cihaz haline gelmiştir. En etkili ve büyük özelliği selülitlerin yok edilmesinde gösterdiği sonuçlardır. Düzenli kullanım sağlanması koşulunda selülitler giderilmekte ve aynı zamanda vücut sıkılaşarak form kazanmaktadır.

RollShape 15 farklı masaj pozisyonuna sahip olmakta ve tüm vücuda uygulanabilmektedir. Infrared özelliği sayesinde, ısı ile vücutta kan dolaşımın hızlanması sağlanmaktadır. Vücutta ödem oluşmuşsa, kolaylıkla ödemin vücuttan atılmasını sağlamakta ve kas spazmlarına rahatlık sağlamaktadır. En önemli ve etkilisi ise cildin alt katmanlarında bulunan toksinlerin vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

Kolajen tedavisi ile cildin yeniden elastikiyet kazanmasını sağlamaktadır. Zamanla yaşlanan gevşeyen cilt için cilt altına ulaşabilen dalgalarla kolajen üretimini tetiklemektedir. Artan kolajen ile cilt esneklik kazanmakta ve genç görünmektedir.

Hava İyonizasyonu, vücudun enerji dolmasını ve zinde olmasını sağlamaktadır. Bu etkili pozitif iyonlar salgılayarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede gün sonunda karşılaşılan yorgunluk ve uyuşukluk hissi en az seviyeye inmektedir.

Kromaterapi, vücut direnci ve dengesi için, cilde pozitif iyonlar yüklemektedir. Renklerin terapisi de denilen kromaterapii hormonlar üzerinde olumlu etkiler bırakmaktadır.

Kilo kaybı sonrasında vücutta oluşan sarkmaların toparlanması ve vücudun şekle girmesi için üretilmiş son teknoloji RollShape sizi mutlu hissettirecektir.

Selülit Masajı

Diğer Bakımlar