Mesleğinde uzman kişilerce kalıcı makyaj, sizler için sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Kalıcı makyaj uygulamasında sizlere özel son teknoloji malzemeleri kullanılmaktadır ve uygulamada en çok dikkat edilen husus ise uygulamanın hijyenik bir ortamda yapılmasıdır. Kalıcı makyaj yaptırmak isteyebileceğiniz alanlar hakkında detaylı bilgileri sizler için alt başlıklar halinde hazırladık. Bunlara değinecek olursak şu şekilde bilgilere ulaşabilirsiniz;

– Kaş Kontürü: Bazı kişilerin kaşları genetik olarak yada farklı sebeplerden dolayı seyrek, şekilsiz olabilir yada belirgin olmayan bir kaş yapısına sahip olabilir. Eğer sizde bu tarz şikayetlere sahipseniz sizler için hijyenik ortamlarda uygulanan kaş kontürü uygulamasını önerebiliriz. Uygulama sonrasında kaşlarınızda doğal bir görünüm olacağı için kaşlarınız yüzünüze sonradan koyulmuş gibi bir görüntüde olmayacaktır. Sizin tek yapmanız gereken şey nasıl bir kaş yapısı istediğinizi belirlemektir. İstediğiniz kaş yapısını belirledikten sonra, kliniğimizde mesleğinde uzman kişiler hijyenik bir ortamda sizi istediğiniz şekilde bir kaş yapısına kavuşturacaktır.

– Eyeliner: Bir insanın yüzünde ilk göze çarpan bölge gözlerdir diyebiliriz. Gözlerin şekli, belirginliği yüz ifadesini oldukça etkilemektedir.  Kalıcı makyaj eyeliner sayesinde dilerseniz siz de daha çekici ve anlamlı bir göz yapısına kavuşabilirsiniz. Bazılarının göz yapısı çok küçük olabilir ya da gözleri birbirine çok yakın olabilir. Kalıcı makyaj eyeliner sayesinde bu kişiler olduğundan daha büyük bir göz yapısına kavuşabileceği gibi gözlerinin daha ayrık bir görünüme kavuşmasını da sağlayabilir. Bu sayede yüzünüze en fazla anlam katan bölge olan gözleriniz daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Üstelik yıllarca göz kalemi bile kullanmaya ihtiyaç duymadan daha belirgin gözlere de kavuşmuş olacaksınız.

– Kirpik Sıklaştırma: Beautyderm olarak özellikle siz kadınların en çok önem verdiği kirpik problemlerini ortadan kaldırmak için kirpik sıklaştırma işlemi yapmaktayız. Kirpiklerinizde bazı nedenlerden dolayı dökülme yaşandıysa, seyrelme olduysa ya da kirpik aralarında boşluklar var ise bu kirpik sıklaştırma işlemi sayesinde bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu uygulama sayesinde siz de hayal ettiğiniz yoğunlukta ve doğal bir görünüme sahip kirpik yapısına kavuşabilirsiniz.

– Lipliner: Bazı kişiler sahip oldukları dudaklardan daha kalın bir dudağa sahip olmak isterken bazı kişiler de dudaklarının biraz daha ince olmasını ister. Lipliner sayesinde dudaklarınıza istediğiniz kalınlığı ve inceliği verirken aynı zamanda da dudaklarınızda var olan şekil bozuklukları da giderilmektedir. Üstelik dudak çizginizi dilediğiniz kadar belirgin bir hale kavuşturabilir ve pastel renkler ile de gölge işlemi yaptırarak daha canlı ve sağlıklı bir dudak yapısına kavuşabilirsiniz.

– Kirpik Boyama: Kalıcı makyaj seçenekleri arasında en fazla tercih edilen kirpik boyama işlemi sırasında asla kimyasal boya içeren ürünler kullanılmamaktadır. Tercih edilen boyalarda koku ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Eğer seyrek bir kirpik yapısına sahipseniz ve kirpiklerinizin renginin daha koyu olmasını isterseniz kirpik boyama işlemi ile bu isteğinizi çok kolay bir şekilde yerine getirebiliriz. Kullanılan boyalar waterproof özelliğine sahip olduğu için hiç tereddüt etmeden denize girebilirsiniz. Çok geniş bir renk seçeneğine sahip olduğu için istediğiniz rengin istediğiniz tonunu tercih edebilirsiniz.

– Profesyonel Makyaj: Eğer siz de sizin için en özel olan anlarınızda en güzel görünen kişinin kendiniz olmasını istiyorsanız Beautyderm olarak sizleri davet ediyoruz. Mesleğinde kendini kanıtlamış, işini itina ile yapan profesyonel ekibimiz ile ve en kaliteli makyaj ürünleri ile sizde kına, nişan, düğün ya da günlük makyaj seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.