Kalıcı Makyaj

İşinde profesyonel kişiler tarafından kalıcı makyaj hizmetimiz mevcuttur. Kalıcı makyajı yaparken size özel olan son model malzemeler kullanılmaktadır. Bu alanda özellikle hijyene dikkat edilmektedir. kalıcı makyaj uygulaması yaptığımız bölgeler şunlardır:

– Kaş Kontürü : Kaşlarınız seyrek, şekilsiz ise yada belirgin olmayan kaşlara sahip iseniz hijyenik ortamlarda uyguladığımız kaş kontürünü denemenizi tavsiye ederim.  Görünüm olarak doğal bir görüntü olacağı için yüzünüzde sırıtmayacaktır. Kaş şeklinizi istediğiniz şekilde belirlemeniz bizim için yeterli olacaktır gerisi uzman kişiler tarafından profesyonelce yapılacağından kuşkunuz olmasın.

– Eyeliner : Kalıcı makyaj eyeliner ile gözlerinizi daha anlamlı ve çekici kılabilirsiniz. Eğer gözleriniz küçükse daha büyük görünmesini sağlayabilir, bitişikse daha ayrık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası gözlerinize daha çok beğenebileceğiniz bir anlam katabilirsiniz. Ayrıca yıllarca göz kalemine ihtiyaç duymayacak olmanız da ayrı bir avantaj olacaktır sizin için.

– Kirpik Sıklaştırma : Gözleri en anlamlı gösteren öğelerin arasında ilk sırada gelen sık kirpiklerdir. Eğer kirpikleriniz çok seyrekse ya da herhangi bir sebepten dolayı dökülme yaşadıysanız üzülmenize gerek yok çünkü kirpiklerinizdeki boşlukları doldurabileceğiniz hizmeti Beautyderm olarak size sunmaktayız.

– Lipliner : Bu uygulamayla çok ince dudaklar dolgunluk kazanırken çok kalın dudaklarda ince bir görünüm kazanabilir. Şekilsiz duran dudaklarınıza şekil vererek güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dudak çizgisi ve rengini daha belirgin hale getirebilirsiniz. Pastel renkler sayesinde gölge işlemi yaptırabilir ve dudaklarınıza güzel bir görünüm katabilirsiniz.

– Kirpik Boyama : Çok sık tercih edilen bir işlem olan kirpik boyama güzellik merkezimizde kimyasal boya içermeyen boyalarla uygulanmaktadır. Koku ve katkı maddesi içermeyen boyalar kullanmaya itinayla dikkat edilmektedir. Seyrek kirpiklere ve açık renk kirpiklere uygulandığında gözlerinizdeki bakışlar dahi değişmektedir. Waterproof olduğu için denize  rahatlıkla girebilirsiniz. Renk seçeneği size kalmış bir tercihtir renk seçeneklerimiz geniş bir yelpazeyle mevcuttur.

– Profesyonel Makyaj : İşinde uzmanlaşmış makyözlerimiz tarafından en kaliteli makyaj ürünleri ile gelin makyajı kına makyajı, nişan makyajı ve günlük makyaj çeşitlerimiz yapılmaktadır. Özel günlerinizin en özeli siz olmak istiyorsanız Beautyderm uğrayacağınız adres olmalı.