Cilt Bakımları

Güzelliğinize güzellik katmak için sizi uzman kadromuzla Beautyderm’de görmekten mutluluk duyarız. Güzellik denilince ilk akla gelen yüz güzelliği ve cilt güzelliğidir. Bu alanda Beautyderm olarak sizlere birçok alanda hizmet sunma imkanlarımız vardır. Cilt bakımı alanındaki hizmetlerimiz şunlardır.

Cilt Analizi: Cilt analizi ile sizin cilt tipinizi belirleriz. Cilt tipinizi kurumu yağlımı yoksa karma mı olduğunu belirleyebilmemiz için size bir anket uyguluyoruz bu ankette cilt tipinizi belirlemek için bazı sorular olacaktır bu sorular:

– Dermatolojik bir uygulama görüyor musunuz?

– Epilasyon yaptırıyor musunuz?

– Alerjiniz var mı?

– Cilt temizliğinde ne kullanıyorsunuz?

– Gün içinde cildiniz yağlanıyor mu?

– Kış aylarında banyodan sonra cildiniz kuruyor mu, geriliyor mu ya da pullanıyor mu?

– Ne tür kozmetik ürün kullanıyorsunuz?

– Hangi sıklıkla cilt bakımı yapıyorsunuz?

Medikal Cilt Bakımı:   Bu bakım dermokozmetik ürünlerle yapılan bir bakımdır. Amaç solmuş cildi tekrar canlandırmak için ciltte oluşan yağ, siyah nokta ya da makyaj kalıntıları ortadan kaldırmaktır. Çünkü bunlar cildin soluk görünmesine neden olmaktadır.

Radyofrekans İle Ameliyatsız Yüz Germe: Bu işlemde cilt altına radyofrekans enerjisi ile cilt altı 60 derece ısıtılır. Isıtmanın amacı kollajen lifleri kısaltarak cildi sıkılaştırmaktır.

Oksijen Terapi: Bu işlemde cildin en alt kısmına basınçla saf oksijen enjekte edilir ve bu sayede genç, diri, canlı ve düzgün bir cilt yapısına kavuşmuş olursunuz.

Leke: Birçok sebepten dolayı cildinizde oluşmuş lekeler kesin sonuç veren çeşitli peeling yöntemleriyle yok  edilir.

O2 Lift Cilt Tazeleme:  Bu yöntem hücrelerinizi yeniler ,hücre sayısını ve savunmasını arttırır, kırışıklıkları ciddi anlamda azaltır, cilde canlılık ve esneklik katar.

Signature Face Lift Cilt Tazeleme:  Bu tedaviyle tek uygulamada dahi cildinizdeki değişikliğe şaşırabilirsiniz. Aşırı seviyede aktif olan enzim hücrelerin yenilenme hızını arttırır ve tek bir seans da bile cildiniz parlar, sıkılaşır ve temizlenmiş olur.

Kök Hücre: Dermoterapi yoluyla ciltte mikro kanallar açılarak kimyasal olmayan bitkisel kök hücre ürünleri cildin en alt katmanlarına iletilir. Ve neredeyse cildinizdeki bütün problemleri ortadan kaldıran bir yöntemdir.

Leke Açıcı Lıghtening Kimyasal Peeling: Cildin canlanması için kullanılır. Ciltteki deforme olmuş üst tabakanın soyulma işlemidir. Akne, akne sonrası oluşan leke, kırışıklık ve ince çizgi, hamilelik lekesi ve yaşlılık lekelerini ortadan kaldırır.

Leke Açıcı Perfection Kimyasal Peeling: Bu peeling sayesinde cildinizde mevcut bütün lekelerden kurtulursunuz  ve cilt deriniz yenilenerek yepyeni taze bir cilde sahip olursunuz.

Akne Lift Akne: Bu yöntemle çeşitli sebeplerle cildinizde oluşmuş akneleri yok edip tekrar akne oluşumunu engelleriz ayrıca akne sebebiyle oluşmuş lekelerinizde ortadan kalkmış olur.

Dermapen Cilt Gençleştirme:  Dermapen oldukça etkili, uygulaması kolay ve acısız bir yöntem olup bu yöntem sayesinde dokularınız hızla onarılarak cildiniz olduğunuz yaştan daha genç bir görünüm kazanır.

PRP: PRP ( Platelet Rich Plasma) koldan alınan ortalama 10 cc kan santrifüj cihazında 3000 devirde 10 dk. çevrilir. daha sonra kan hücreleri ve büyüme faktörlerinden zengin plazma kısmı oluşturulur. Daha sonra bu plazma ince uçlu iğnelerle cilde enjekte edilir. Bu sayede cildi oluşturan kollajan ve elastin artışı doğal yollarla tetiklenir.Lekeli bölgelerde sarkık ve kırışıklık olan bölgelerde,çatlak tedavisinde ve saç dökülmesi tedavisinde uygulanan bir yöntemdir. bu uygulamayı tüm yüzünüze, boyun ve dekolte bölgenize, saç diplerinize, basen ve el üzerinize uygulayabilirsiniz.

Dolgu: Yan etkisi hiç olmayan ve birçok tedavi yönteminde kullanılan hyalüraonik asit jelleri vasıtasıyla dolgu yaptırmak artık çok basit ve kısa süreli bir işlemdir. Özellikle dudaklarda ve yüzde oluşan derin kırışıklıklarda uygulanmaktadır.

Botoks: Cildin kendi kendini yenileyemediği durumda cilt yaşlanır. Bu tür durumlarda, kırışıklıklar üzerinde, kaş inmelerinde ve terleme problemlerinde uygulanan bu yöntem oldukça pratiktir.

Mezoterapi: Estetik amaçlı bir uygulamadır. Bu uygulamayla cilde ve cilt altına mikroenjeksiyon ile homeopatik ajan, farmasötikal ajan, vitamin, bitki özütleri enjekte edilir.

Işık Peeling: Işık peeling sayesinde tek bir seansta cildinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz. Ortalama 20 dk. süren bir işlemdir. İşlemi uygulatanların % 95 inde 25 ile 30 gün içerisinde lekelerin kaybolduğu görülmüştür.

Çatlak İzleri: Derinizde oluşmuş çatlakları çatlak tedavisiyle ortadan kaldırır ve vücudunuzla barışmanızı sağlarız. Uzmanlarımız tarafından yapılan seanslar sayesinde sizde arık denize rahatlıkla girebileceksiniz.