Her insanın yaradılışında bir güzellik gizlidir. Beautyderm olarak güzelliğinizi ortaya çıkarmak için uzman kadromuz ile sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Her ne kadar güzellik bir bütün olursa tam anlamıyla güzellik elde edilmiş olsa da birçok insanın aklına gelen ilk güzellik cilt ve yüz güzelliğidir diyebiliriz. Beautyderm olarak geniş yelpazeli bir güzellik hizmeti sunmanın yanında cilt ve yüz güzelliği alanında da pek çok hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerden bahsedecek olursak aşağıdaki gibi alt başlıklar oluşturabiliriz.

Cilt Analizi: Cilt analizinde nasıl bir cilde sahip olduğunuzu belirlemekteyiz. Cildiniz kuru mu, yağlı mı yada karma bir cilde mi sahipsiniz? Bunları öğrenmek adına bir anket düzenleyip bazı sorular hazırlıyoruz. Ankette yer alan sorular ise şöyledir;

 Dermatolojik bir uygulama görüyor musunuz?

 Epilasyon yaptırıyor musunuz?

 Alerjiniz var mı?

 Cilt temizliğinde ne kullanıyorsunuz?

 Gün içinde cildiniz yağlanıyor mu?

 Kış aylarında banyodan sonra cildiniz kuruyor mu, geriliyor mu ya da pullanıyor mu?

 Ne tür kozmetik ürün kullanıyorsunuz?

 Hangi sıklıkla cilt bakımı yapıyorsunuz?

Medikal Cilt Bakımı: Zamanla solgunlaşmış cilde daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturmak için bazı dermokozmetik ürünlerle yapılan bakıma medikal cilt bakımı denir. Bu bakımda cilt zamanla oluşan siyah noktalardan, makyaj kalıntılarından ve yağdan arındırılmaktadır. Kısacası cildin soluk görünmesine neden olan problemler yok edilmektedir de diyebiliriz.

Radyofrekans ile Ameliyatsız Yüz Germe:  Bu uygulamada radyofrekans enerjisi ile cildin alt katmanı 60 derece ısıtılarak kolajen lifler kısaltılır ve böylece cilt daha sıkı bir görünüme kavuşturulur.

Oksijen Terapi: Cildimiz için oksijen miktarı çok önemlidir. Bu uygulamada cildin ihtiyacı olan saf oksijen cildin en alt katmanına basınçla enjekte edilerek daha diri, canlı ve düzgün bir cilt elde edilir.

Leke: Bazı iç ve dış faktörlerden dolayı zamanla cildimizde lekelenmeler görülebilir. Bu oluşan lekeleri gidermek amacıyla kesin sonuçlar elde edilen farklı peeling işlemleri uygulanmaktadır.

O2 Lift Cilt Tazeleme:  Bu uygulamanın ardından cilt hücreleri yenilenir, hücre miktarı ve savunması artar, ciddi oranda kırışıklıklarda azalma olur, cilt daha canlı ve esnek bir görünüme kavuşur.

Signature Face Lift Cilt Tazeleme: Her ne kadar kişiye göre seans sayısı farklılık gösterse de bu uygulamanın ilk seansında bile cildinizde inanamayacağınız olumlu değişiklikleri fark edeceksiniz. İlk seans sonrasında bile aşırı derecede aktif olan enzim hücreleri hızla artar, cilt daha parlak bir görünüme kavuşur, sıkılaşır ve temizlenmiş olur.

Kök Hücre: Bu uygulamanın ardından cildinizdeki bütün problemler neredeyse tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Kök hücre bakımında ciltteki mikro kanallar dermoterapi yoluyla açılır ve bitkisel kök hücre ürünleri cildinizin en alt katmanına iletilir.

Leke Açıcı Lıghtening Kimyasal Peeling: Bu uygulamada amaç cildin daha canlı bir görünüme kavuşmasıdır. Cildin deforme olan üst katmanı soyularak akne, akne sonrasında meydana gelen lekeler, kırışıklıklar ve ince çizgiler, hamilelikten kaynaklanan lekelenmeler ve yaşlılığın getirdiği lekeler yok edilir.

Leke Açıcı Perfection Kimyasal Peeling: Bu peelişng uygulamasının ardından cildinizdeki bütün lekeler yok olur ve cilt derinizde yenilenme olur. Böylece daha taze ve parlak bir görünme kavuşur.

Akne Lift Akne: Bazı nedenlerden dolayı cildinizde meydana gelen aknelerden bu yöntem sayesinde kurtulabileceğiniz gibi aknenin tekrar oluşmasına da engel olmuş olursunuz. Üstelik akneden kaynaklanan lekelerinizden de bu sayede kurtulabilirsiniz.

Dermapen Cilt Gençleştirme: Oldukça etkili bir yöntem olan dermapen uygulaması kolay ve acısız bir işlemdir. Bu işlemden sonra dokularınızda hızlı bir onarılma görülecektir ve gerçek yaşınızdan daha genç bir görünüme kavuşacaksınız.

PRP: PRP (Platelet Rich Plasma) koldan alınan yaklaşık 10 cc kan santrifüj cihazı ile 3000 devirde 10 dakika çevrilir. Sonrasında kan hücreleri ve büyüme faktörlerinden zengin plazma kısmı oluşturulur. Ardından ince uçlu iğneler yardımı ile bu plazma cilde enjekte edilir.Böylece cildi oluşturan kolajenlerin ve elastinin artışı doğal bir yolla tetiklenmiş olur. Çok farklı amaçlarla uygulanan bu yöntem lekeleri yok etmede, sarkma ve kırışıklıklarda, çatlakları yok etmede ve saç dökülmesinde tercih edilebilecek çok etkili bir işlemdir. PRP, bütün yüzde, boyunda, dekolte bölgesinde, saç diplerinde, basen ve el üzerinde uygulanabilmektedir.

Dolgu: Dolgu uygulaması oldukça basit ve kısa sürede uygulanan bir işlemdir. Daha çok dudaklarda ve yüzde meydana gelen derin kırışıklıkların giderilmesi amacıyla uygulanır. Uygulamanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Pek çok bakım yönteminde kullanılan hyalüraonik asit jelleri ile yapılan bir işlemdir.

Botoks: Cildimiz zamanla kendini yenilemeyi yavaşlatır veya durdurur. Hal böyle olunca da ciltte yaşlanmalar oluşur. Bu gibi durumlarda oldukça pratik olan botoks yöntemi ile kırışıklıklar düzeltilir, kaş inmeleri onarılır ve terleme problemi yok edilir.

Mezoterapi: Estetik amacıyla uygulanan bir işlemdir.  Bu uygulamayla cilde ve cilt altına mikroenjeksiyon ile homeopatik ajan, farmasötikal ajan, vitamin, bitki özütleri enjekte edilir.

Işık Peeling: Tek seansla cildinizdeki lekelerden ışık peeling uygulaması sayesinde kurtulmanız mümkündür. Yaklaşık 20 dakikalık bir zaman zarfı içerisinde işlem bitirilir. Uygulamayı tercih edenlerin %95 gibi bir kısmı lekelerinden 25-30 gün içerisinde kurtulmaktadır.

Çatlak İzleri: Bu uygulama ile vücudunuzun herhangi bir yerinde meydana gelmiş çatlak izleri yok edilir. Böylece sizde vücudunuzla daha barışık bir hale gelebilir ve yaz aylarında tereddüt bile etmeden mayo ve bikinilerinizi giyebilirsiniz.