Bölgesel Zayıflama, Cilt Bakımları

Sıkı ve etkileyici bir vücut yapısına sahip olmak, herkesin istediği şeylerden bir tanesi. Ancak çoğu zaman yapılan diyetler ve sporlar asla istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaz. Böylesi durumlarda ise devreye teknolojinin beraberinde getirmiş olduğu cihazlar giriyor. Ancak bu aşamada araştırmaların dikkatlice yapılmasının önemi son derece büyük. Çünkü bu aşamada istenilen sonuçların net olarak elde edilebilmesi adına seçilecek cihazın istenilen özelliklere sahip olması gerekiyor. Aksi halde vücutta beklenen değişimlerin olması mümkün hale gelmeyecektir. LPG Alliance yöntemi ise ilk olarak kullanılmaya başladığı zamandan itibaren en etkileyici sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Aynı anda yağ yakımı, cilt sıkılaştırma ve selülit giderme işlemlerini yapmayı başaran LPG Alliance sistemi, özellikle de kilolu bir yapıya sahip olmamasına rağmen bölgesel yağlanma sorunu ile karşı karşıya kalan kişiler aradıklarını elde etmeyi başarıyor. FDA onaylı olan bu uygulama, ortaya koymakta olduğu başarılı sonuçlar ile günümüzde en fazla tercih edilen uygulamalar arasında ilk sıralarda kendine yer bulmayı başarıyor. Metabolik sıvı akışının ve lenfatik dolaşımın en sağlıklı şekilde düzenlenmesini sağlayan uygulama, doğru şekilde yapılması ile beraber bölgedeki yağ hücrelerini küçülterek normal şekline ulaşmasını sağlar. Uygulama sonucunda bağ dokusunun yağ hücrelerinin ortaya çıkarttığı baskıdan kurtararak selülitleri azaltırken aynı zamanda cildi sıkılaştırıp toparlayarak çok daha pürüzsüz bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Bölgesel Yağlanma Sorununa Etkileyici Sonuçlar

Her cilt tipi için başarılı sonuçların ortaya koyulmasını sağlayan LPG Alliance, cildin var olan ihtiyaçlarına karşı en net çözümleri sunmaktadır. Vücudun farklı bölgelerinde spor ve beslenmeye dirençli olan alanları hedefleyen uygulama, bu bölgelerde ince bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Hücrelerin doğal olarak yapması gereken işlemlerin yeniden harekete geçmesini sağlarken bu aşamada işlemler sırasında hiçbir şekilde cilde müdahale edilmiyor ve cilt zorlanmıyor. Bu alanda tek mekanik cilt uyarım tekniği olmasından dolayı rahatlıkla uygulanabiliyor.

Vücuttaki yağların yakılması ve üretilmesi arasında bulunan denge, yağ depo hücreleri olarak tanımlanan hücreler tarafından gerçekleştirilmekte olan doğal bir işlem ile korunmaktadır. Kişiler normalde ne kadar sağlıklı bir yaşama sahip olsalar da zaman içinde bu hücrelerin etkinliğinde yavaşlamalar ve bundan dolayı da yağ depolanmasında hızlanma ile kan ve lenfatik damarlarda sıkışmalar ortaya çıkar. LPG Alliance uygulamasının her tipteki cildin var olan ihtiyaçlarına en net şekilde uyum sağlıyor olmasından dolayı istenilen tüm bölgelerde en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olur. Yalnızca bu uygulamanın yapılması ile beraber depo yağ hücreleri uyarılmakta ve beslenme ile fiziksel egzersize dahi en iyi dirence sahip olan kişilerde dahi ilgili bölgede bulunan yağın doğal yollarla yakılmasının yeniden harekete geçirmeyi başarıyor. Uygulama sırasında eşzamanlı olarak tedavi başlığı ile uygulanan mekanik işlem ile beraber cildin zindeliğinin ve sıkılığının yeniden ortaya çıkması sağlanmış olur. LPG Alliance bünyesinde yer alan cilt tanıma sensörü sayesinde bütün ciltler için uyarımın ayarlanması sağlanır. Bakım işleminin yoğunluğunun optimize edilmesi ile beraber cilde en özenli şekilde gerekli işlemler yapılır.

Selülit Görünümü Ortadan Kalkıyor

FDA onaylı LPG Alliance fibrozu azaltma ve cildi yumuşatmak adına yağ dokularını uyarmaktadır. Bununla beraber yapılan uyarım işlemi yağ yakımının yanı sıra kan ve lenfatik dolaşımın etkinleştirilmesi sağlanır. Selülit, şüphesiz en atletik yapıya sahip olan kadınları bile etkilemektedir. Depo yağ hücrelerinde yağ depolanması ile vücutta su tutulmasının sonucunda ortaya çıkan selülitte bu hücrelerde gelişme meydana geldikçe bağ dokusu cilt yüzeyini çekmekte ve bu bölgeyi deforme etmektedir. Bununla beraber var olan sirkülasyon engellenmekte ve toksinler birikerek selülit denildiği zaman akla gelen portakal kabuğu görüntüsü ortaya çıkmaktadır.

Daha Sıkı Bir Cilt

Gebelik, zaman ilerlemesi ve kilo dalgalanmaları başta olmak üzere birbirinden farklı faktörlerin devreye girmesi ile beraber cilt kademeli bir şekilde yumuşaklığını ve zindeliğini kaybetmeye başlar. Her ne kadar ciltteki sarkma sorunu tüm vücudu etkiliyor olsa da vücudun bazı bölgeleri bu duruma daha fazla maruz kalır ve erkenden sarkma sorunu kendini gösterir. Özellikle de karın, kollar ve bacakların iç kısımları ön plana çıkan bölgeler olarak bilinir. LPG Alliance uygulaması ile canlandırıcı hücrelerin uyandırılması adına cilt oldukça nazik bir şekilde uyarılmaktadır. Bölgede yer alan hücrelerin etkinleştirilmesi ile beraber dermisin yoğunluğunun doğal bir şekilde geri kazanılması adına tekrardan hyalüronik asit, elastin ve kolajen sentezlenmeye başlanır.

LPG Alliance Uygulaması Nasıl Yapılır?

Gerçekleştirilecek olan LPG Alliance uygulaması öncesinde kişinin vücut yapısı detaylıca incelenmektedir. Yapılacak bu inceleme sırasında kas yağ oranı ve vücut kitle endeksi tespit ediliyor. Uygulama hangi amaçla yapılmak isteniyorsa, buna göre doğru seans sayısı ve seans aralıkları belirlenerek uygulamaya başlanıyor. Uygulama sırasında herhangi bir şekilde acı hissi ortaya çıkmıyor ve gerek duyulması halinde aynı seans içerisinde birden fazla bölgeye uygulama sorunsuzca yapılabiliyor. Seans sonrasında bölgede hafif bir morarma olsa da bu durum kısa bir süre sonrasında geçiyor. Seanslar bitene kadar kişinin diyetine ve egzersiz programına dikkat etmesi ile beraber istediği vücut yapısına ulaşması mümkün olacak.