HydroShape

ABD ve Avrupa’da kendini kanıtlamış ve son zamanların en çok tercih edilen zayıflama yöntemi Hydroshape, suda bisiklete binmenin ötesinde bir teknolojidir. Hydroshape, selülitlerin yok edilmesi, zayıflama, kasların güçlenmesi, incelme, vücutta bulunan fazla suyun atılması ve lenf drenaj gibi etkileri bünyesinde barından son teknolojiyle üretilmiş mucize bir cihazdır.

Hydroshape, suyun içinde bisiklete bindiğinizde bir seans boyunca, bedeninize yoğun ve etkili masaj yapar, hem rahatlamanıza yardımcı olur hem de etkili sonuçlarla farklı bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Belinize kadar suyla doluyken pedal çevirerek bisiklete biniyormuş gibi hissedeceğiniz bir tekonolojidir. Etkili olmasının sebebi ise su direnci havaya göre 12 kat fazladır, bu sebeple 30 dakika süren seansta 400-600 kalori yakılarak vücutta bulunan fazla su atılmaktadır. Bu sayede vücut incelerek form kazanmaktadır, masaj jetleri ile yapılan masajla selülitler büyük ölçüde azalarak daha sıkı görünüm kazanmaktadır.

Uygulamadaki kromaterapi yani renk terapisi ile suya yansıyan birbirinden farklı renkler rahatlamanızı sağlamaktadır. Kişiye özel tasarlanmış 10 m2’lik kabinde ister müzik dinleyerek ister televizyon izleyerek rahatlayabilirsiniz.  

 

Hydroshape, konforlu ve pratik bir uygulamadır, uygulama sonrasında duş almanıza bile gerek duyulmamaktadır. Suyun içindeki ozon ve oksijen sayesinde duş almadan kısa sürede günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.