HydroShape

Günümüzde birçok zayıflama yöntemi bulunmaktadır. Fakat sizlere ABD ve Avrupa’da son zamanlarda en fazla tercih edilen ve olumlu sonuçları ile oldukça kendini kanıtlamış bir yöntem olan hydroshape yönteminden bahsetmek istiyorum. Bu yöntem suda bisiklet binmenin ötesinde bir teknolojiye sahiptir. Bu uygulama ile selülitler yok edilebilir, zayıflama sağlanabilir, kaslarda güçlenme elde edilir, incelme,vücuttaki fazla suyun atılması ve lenf drenaj gibi etkiler elde edebiliriz.

Hydroshape yöntemi, su içerisinde bisiklet bindiğiniz zaman bu seans süresince vücudunuza yoğun ve etkili bir masaj yapılmış olur. Bu vesile ile bedeninizde bir rahatlama meydana gelirken aynı zamanda da istediğiniz bir vücut şekline sahip olabilirsiniz.

Hydroshape yönteminde kişi beline gelecek kadar su dolu kabinlerde pedal çevirmektedir. Bu yöntemde kişi kendini bisiklet biniyormuş gibi hisseder. Dışarıda bisiklet sürmeden farkı işlemin su içerisinde yapılmasıdır. Çünkü, su direnci sayesinde dışarıda yaptığınız pedal çevirmeye göre 12 kat daha fazla dirençle karşılaşırsınız. Böylece yarım saatlik bir seansta 400ile 600 kalori arasında bir kalori miktarı yakılmış olur ve vücuttaki fazla sular da vücuttan atılmış olur. Bu uygulama ile vücudunuzda bir incelme sağlanırken sonrasında özel jeller ile yapılan masaj ile de selülitlerinizde önemli derecede azalma görülür ve vücudunuz daha sıkı bir görünüme kavuşur.

Uygulama esnasında bulunduğunuz su kabinlerinde kromaterapi yani renk terapisi yapılır. Bu işlem suya çeşitli renkler yansıtılarak kişinin rahatlamasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Seanslarımız kişiye özel kabinlerde gerçekleştirilmektedir ve kabinler 10 m2’liktir. Kişi seans sırasında dilerse müzik dinleyebilir dilerse de televizyon izleyebilmektedir. Bu sayede seanslarınız esnasında kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Hydroshape uygulamasının yapıldığı kabinler kişiye özel olduğu için hijyenik açıdan hiçbir tereddüte yer verilmemektedir. Konforlu ve pratik bir yöntem olan bu uygulama sonrasında duş almak sizin tercihinize kalmıştır. Su içerisindeki ozon ve oksijen sayesinde duş da almadan günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Özetlemek gerekirse, hydroshape uygulaması ile kişiler vücutlarında incelmesini istediği bölgede rahat ve konforlu bir şekilde bir incelme sağlayabildiği gibi selülitlerden, ödemlerden, vücuttaki fazla su birikintisinden kurtulmaktadır. Aynı zamanda da kaslarda ciddi bir güçlenme sağlanmaktadır.

Diğer Bakımlar