Bölgesel Zayıflama, Selülit Masajı

Matrigen PPC Krem, cilt üzerinde selülit olan bölgelere uygulandığına vücutta incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcı olmaktadır. Özellikle bacakların portakal kabuğu görünümünden uzaklaşmasını sağlayan bu mucizevi krem, bitkisel bir üründür. Matrigen kremin içeriğinde bulunan ve yağ eritici etken maddesi olan PPC (Fosfatidilkolin), soyadan elde edilmektedir.

PPC kişilerin vücudunda birikmiş olan fazla yağların parçalanmasına yardımcı olmakla birlikte, yaklaşık 10 yıldır dünyanın birçok yerinde tansiyon dengeleyici kolesterol düşürücü, kan dolaşımını arttırıcı ve karaciğer koruyucu özelliği ile tıp alanında son derece yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak son dönemlerde de bu harika ürün ile selülit ve bölgesel yağlanma tedavisinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Matrigen PPC Krem ile selülit masajına, hastanın vücudunda birikmiş olan yağ hücreleri parçalanır ve yağ hücreleri kaybolmaya başlar. Son derece hızlı ve kolay bir şekilde bölgesel incelme ve selülitlerden arınma sağlayan bu uygulama eriyen yağların vücuttan 2 hafta içerisinde ter ve idrar yolu ile atılmasına yardımcı olur.

Matrigen PPC Krem ile selülit masajı uygulamasından yaklaşık 5-10 dakika sonra ciltte meydana gelen ısınma ve yanma 30-60 dakika kadar devam edebilmektedir. Yeditepe Üniversitesi’nde yapılan Patch testlerinde herhangi bir alerjik durum söz konusu olmamıştır. Ancak kesinlikle göze, mukozaya ve açık yaralara sürülmemelidir.

Diğer Bakımlar