Lazer Epilasyon

Acısız lazer epilasyon mümkün mü? Peki, acısız olması onun etkisizi mi olduğunu gösterir? Tüm bu soruların yanıtlarını verecek ve artık sizi gerçek acısız ve başarılı sonuçlar ile hizmet veren Soprano ICE cihazı ile tanıştırıyor olacağız.

Daha önce duyduğunuz tüm olumsuz yorumları unutun. Eski yöntemler ev lazer teknolojileri maalesef hem istendiği gibi etkili olamıyor hem yıllarca sürüyor hem de aynı zamanda oldukça acı veriyordu. Dolayısı ile de insanlar olabildiğince kaçıyor ve bir kez yaptıranlar ise hemen vazgeçiyordu.

Kliniğimizde sizlere dünyanın tercih ettiği Soprano ICE cihazı teknolojisini sunuyor ve acı yaşatmayan Buz Lazer teknolojisini sunuyor olacağız. Başlığı eksi 3 dereceye kadar inen bu uygulama ile artık acıyı hiç hissetmeyeceksiniz. Üstelik hassas bölgelerde ve erkeklerde de artık lazer ağrıları son buluyor olacak.

Acısız lazer epilasyon teknolojisi olan Buz Lazer ile artık korkulan olmayacak ve tüm bölgeniz yaklaşık 45 dakika bir sürede ortalama 8 seans aralığında ve acı hissetmeden başarıya ulaşmış olacak. Dolayısı ile korku duymadan, sanki masaj yaptırıyormuş gibi keyifle gidecek ve seanslarınıza katılarak düzenli devam edip tüylerinizden kurtuluyor olacaksınız.

Şuan da Buz Lazerden başka hem daha hızlı hem de daha konforlu bir lazer teknolojisi bulmanız imkansız. Hem paranızı hem de canınızı düşünün ve buz lazer teknolojisi ile tanışmak için hemen kliniklerimize ziyaretinizi gerçekleştirin.

Diğer Bakımlar