Lazer Epilasyon

Özellikle yaz aylarında kadınların korkulu rüyası haline gelen koltuk altı kılları, olmadık zamanlarda alınması gereken ve hatta yeni yeni çıktığında alınması neredeyse imkansız olan tüylerden oluşur. Özellikle askısız giyinmek istediğinizde ya da yaz aylarında plajlarda daha rahat etmek istediğinizde başınıza bela olan koltuk altı bölgesi kılları için Buz Lazer uygulaması yaptırarak kalıcı olarak kurtulacağınızı biliyor musunuz?

Kadınların en çok talep ettiği bölgelerden biri olan bayan koltuk altı bölgesi lazer epilasyon arzu edilirse sadece bu bölge için seanslara katılım sağlayarak kurtulabilirler. Yeni teknik cihazlar ve yeni yöntemler ile uygulanan kliniğimizde sizlere Soprano ICE cihazını sunuyor ve Buz Lazer farkı ile acısız kısa sürede etkili çözüm sunuyor olacağız. Derine inen ışınlar ile kıllar hedef alınır ve kıllar kökten tahrip edilerek yok edilirler. Hiçbir yan etkisinin olmadığı ve korkmanızı gerektirmeyecek bu lazer uygulaması ile artık her an tertemiz koltuk altlarına sahip olacak ve istediğiniz her kıyafeti rahatlıkla giyebilecek ve kollarınızı özgüven ile yukarıya kaldırabileceksiniz.

Özellikle koltuk altı kılları sadece görüntü olarak kirlilik yaratmaz. Bunun yanı sıra daha çok yaz aylarında görünen terleme sorunlarının da baş kahramanı olur. Uzayan kıllar ve sürekli kapalı kalan koltuk altı hemen terlemeye ve aşırı olabilecek kokuların da ortaya çıkmasına neden olabilir. Artık Buz Lazer teknolojisi ile yok olacak bu tüylerden sonra hem rahat edecek hem de terleme sorunlarını aza indirerek kokuların oluşmasını en aza indirmiş olacaksınız.

Kadınlar koltuk altları için en kısa yöntem olan ama çok kısa süre boyunca sonuç veren jileti tercih etmeye artık devam etmeyecekler. Kısa süreli temizlik sağlayan ve hatta tam olarak tertemiz bile olmasına imkan veremeyen jiletleri bir kenara bırakın. Sizi bağırtacak kadar acı veren ve günlerce morarma yapan ağdaları da hayatınızdan çıkarın. Artık v cihazı ile Buz lazer farkını görerek, tamamen koltuk altı kullarınızdan kurtulmaya başlayın. Buz lazer uygulaması sırasında eksi 3 dereceye varan soğuk başlık sayesinde artık acı duymayacak ve oldukça zahmetsiz ve acısız bir şekilde koltuk altı kıllarınıza en son teknoloji lazer ile veda ediyor olacaksınız.

Buz Lazer koltuk altı lazer epilasyon başarısı ise ortalama olarak 3 ile 6 seans aralığında başarılı sonuçlarını gösterecektir ve koltuk altı lazer uygulama süresi ise ortalama 3 dakika gibi bir süreçte seansı sona erdirecektir.

Diğer Bakımlar