Lazer Epilasyon

Daha önce ki tüm lazer teknolojilerini unutun ve artık Buz lazer ile o yasak, bu yasak sözcüklerinden kurtulun. Daha önceki teknolojilerde yazın lazer yapılmadığına çok kez tanık olmuş ve dolayısı ile tüm yaz ayını bronz gezdiğiniz için seanslarınıza katılamayarak düzenli bir şekilde tedavi de olmamış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yaz aylarında lazer epilasyon yapılmaz bilgisi yayılmış ama artık yeni teknoloji Soprano ICE cihazı ile yapılan Buz Lazer teknoloji ilebu durum tarihe karıştı diyebiliriz.

Hem yaz aylarında hem de bronz tenli kişiler artık korkmadan, yanık korkusu ile tanışmadan kısaca normal bir seyirde seanslarına katılır gibi, Buz Lazer teknolojisine devam edebilirler. Yazın lazer epilasyon yaptırırken öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken ise sadece güneş koruyucu kremler kullanmanız olacaktır. Bu uygulama zaten sadece lazer uygulaması için değil, uzmanların da herkes için önerdikleri bir önlemdir. Özellikle yazın lazer uygulaması sonrası güneşe çıkarken koruma faktörlü kremlerinizi kullanmayı unutmayınız.

Yeni teknoloji Soprano ICE Buz Lazer teknolojisi ile artık bütün cilt tiplerine, bütün cilt renklerine, yılın aylarına ya da günlerine bakılmaksızın işlem yapılacak ve aynı etkili sonuçlar alınmaya başlanıyor olacaktır.

Amerika’dan FDA sertifikasına sahip olan Soprano ICE cihazı ile artık dört mevsim Buz Lazer teknolojisi acısız, hızlı ve etkili bir şekilde sizleri bekliyor. Kliniklerimize arzu ettiğiniz zaman gelebilir ve isterseniz tek seanslar halinde işlem satın alabilir isterseniz ekonomik lazer paketlerimiz ile düzenli ve ekonomik bir şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Yaz ayında hem kadınlar hem de erkekler için artık buz lazer teknolojisi aynı başarı ile hizmet vermek için hazır bekliyor.

Diğer Bakımlar