Lazer Epilasyon

Erkek kılların yoğunluğu ya da rengi artık tedavi başarışınızda Buz Lazer farkı sayesinde hiç fark etmiyor ve Soprano ICE cihazı ile en etkili sonuçları almanıza imkan tanıyor olacak.Özellikle erkeklerin en büyüksorunu haline gelen sakal üstü lazer uygulamaları, göğüs bölgesi kıl sorunları, omuz bölgesi kıl sorunları oldukça fazla talep gören lazer uygulaması olarak ön plana çıkıyor.

En zor bölgelerden biri olan erkek sırt bölgesi bile artık Soprano Ice cihazı ile uygulanan Buz Lazer sayesinde hem daha hızlı, hem acısız hem de daha başarılı sonuçlar ile sizlere uygulanmaya başlanılıyor. Uygulamanın acısız olması ve daha hızlı sürelerde bitmesi, erkeklerin lazerlere olan bakış açısını değiştirmiş ve çok daha kolay kabul ettikleri ve yer almak istedikleri bir tedavi süreci haline gelmiştir.

Erkeklerde lazer epilasyon sonuçları ve başarı oranları

Özellikle son teknoloji ürünü olan Soprano Ice cihazı ile uygulana Buz Lazer tekniği artık hem acısız hem de daha hızlı alınan sonuçları ortaya koyuyor. Yapılacak olan her seans kişide tüylenmeyi yüzde 20 oranında azaltmayı başaracak ve otalama olarak 5 ile 8 seans arası başarılı sonuçlar kendini göstermiş olacaktır.

Sizler için kliniğimizde erkeklere lazer epilasyon uygulaması bahsettiğimiz yepyeni teknolojiler ile yapılmakta ve ister komple vücut isterseniz de bölgesel olarak seans satın alabilmektesiniz.

Son yıllarda ailece olarak gelenlerin de sayısı oldukça fazla. Hem bakımlı olmak isteyen erkekler hem de özellikle spor yapan erkekler ya da aşırı tüylenme sorunu olan kişiler, lazer uygulamasından korkmadan, kaçmadan yaptırıyor ve başarılı sonuçlar ile de tertemiz bir cilde sahip oluyorlar.

Diğer Bakımlar