Lazer Epilasyon

Erkeklerin sakal taraşı olduktan sonra en çok sıkıntı yaşadığı noktalardan biri de sakal üstlerinde çıkan dengesiz ve şekil bozuklukları yaratan sakal üstü kıllardır. Bu bölgede ki kıllar her tıraş sırasında gerek, oldukça acı veren cımbız uygulaması ile tek tek alınmaya çalışarak ya da ağda yöntemi ile her seferinde tekrarlanarak bölgenin temizlenmesi sağlanılır. Bu yöntemler kesin çözüm olmadığı için, sakal çıkış sıklığınıza göre yine bölgede çıkmaya devam edecektir.

Dolayısı ile erkeklerin baş düşmanı haline gelen sakal üstü kıllar için lazer uygulaması artık ortalama 5 dakikalık sürecek seanslar ile yok edilecek ve Buz Lazer Soprano ICE cihazının farkını çok kısa sürede yaşıyor olacaksınız.

Daha önce yaşadığınız tüm sıkıntılarınızı ve acınızı unutun ve artık kalıcı çözüm olan ve sakal üstü kıllarınızdan tamamen kurtulacağınız Buz Lazer teknolojisi sayesinde, ortalama 8 seans gibi bir sürede tamamen bu kıllardan kurtulmanın keyfine varacaksınız. Buz lazer teknolojisi sayesinde artık oldukça hassas olan bu yanak kısımlarınızda ağrı hissetmiyor olacak ve sanki masaj yaptırır gibi keyif içinde sakal üstü lazer seanslarınıza devam ediyor olacaksınız.

Oldukça uygun fiyatlarımız ile erkekler için sakal üstü lazer uygulamamız Buz Lazer farkı ve Soprano ICE cihaz farkı ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Dilenirse sadece tek bölge için ya da komple vücutlarınız için de Buz Lazer teknolojisini kullanarak tüy sorunlarını kökten çözebilirsiniz.

Diğer Bakımlar