Lazer Epilasyon

Buz Lazer (Soprano Ice) Epilasyon

Buz Lazer (Soprano Ice) Epilasyon

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması son dönemlerin en popüler yöntemleri arasında yer almaktadır. Dilediğiniz mevsimde tüylerinizden kurtulmanız olanak sağlayan buz lazer epilasyon uygulaması, diğer cihazlara göre son derece gelişmiş olan soğutma teknolojisi sayesinde acısız ve ağrısız bir biçimde uygulamadan yararlanmanızı sağlamaktadır. Tüm ten renkleri için uygun olan ve aynı şekilde tüy renklerinin de açık ya da koyu olmasının bir önemi olmaksızın gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

Özellikle yüz bölgesinin lazer epilasyon yöntemlerinin hangisi olursa olsun daha fazla sabır gerektirdiği düşünülecek olursa, buz lazer epilasyonun da bu önemli ve hassas bölgede de çok daha etkili olduğu söylenebilmektedir. Bunun nedeni de genellikle yüz bölgesinde açık renkli tüylerin yer alması ve buz lazer epilasyonun da açık renkli tüylerde oldukça etkili olmasıdır.

Buz Lazer (Soprano Ice) epilasyon uygulaması, tüy renginiz ne kadar açık olursa olsun istenilen etkiyi oldukça kısa seanslar neticesinde verebilen muhteşem bir yöntemdir. Tüm bunların yanı sıra kaş arası gibi oldukça küçük bölgelere göre geliştirilmiş olan ufak başlıkları sayesinde kolay bir uygulamaya sahip olan buz lazer, birbirinden farklı boyutlarda başlıklara da sahiptir.

Buz Lazer seansları ve seans aralıkları ne kadardır?

Buz lazer epilasyon uygulamasının seans sayısı tüy yoğunluğuna göre kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de, genellikle 3 ile 5 seans yeterli olabilmektedir. Her seans aralığı ise 6 hafta kadar olan buz lazer uygulaması kısa sürede son derece etki sağlayan bir yöntemdir. Örneğin diğer lazer yöntemleri ile 6 seansta bitmesi planlanan tüm vücut epilasyon buz lazer ile neredeyse yarı yarıya azalma sağlamaktadır.

Kısacası her anlamda sizleri yormadan ve kısa sürede netice sağlayan buz lazer epilasyon uygulaması, özellikle acı eşiği düşük olan erkekler için de, oldukça uygun ve konforlu bir uygulamadır.

Diğer Bakımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir