Lazer Epilasyon

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması son dönemlerin en popüler yöntemleri arasında yer almaktadır. Dilediğiniz mevsimde tüylerinizden kurtulmanız olanak sağlayan buz lazer epilasyon uygulaması, diğer cihazlara göre son derece gelişmiş olan soğutma teknolojisi sayesinde acısız ve ağrısız bir biçimde uygulamadan yararlanmanızı sağlamaktadır. Tüm ten renkleri için uygun olan ve aynı şekilde tüy renklerinin de açık ya da koyu olmasının bir önemi olmaksızın gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

Özellikle yüz bölgesinin lazer epilasyon yöntemlerinin hangisi olursa olsun daha fazla sabır gerektirdiği düşünülecek olursa, buz lazer epilasyonun da bu önemli ve hassas bölgede de çok daha etkili olduğu söylenebilmektedir. Bunun nedeni de genellikle yüz bölgesinde açık renkli tüylerin yer alması ve buz lazer epilasyonun da açık renkli tüylerde oldukça etkili olmasıdır.

Buz Lazer (Soprano Ice) epilasyon uygulaması, tüy renginiz ne kadar açık olursa olsun istenilen etkiyi oldukça kısa seanslar neticesinde verebilen muhteşem bir yöntemdir. Tüm bunların yanı sıra kaş arası gibi oldukça küçük bölgelere göre geliştirilmiş olan ufak başlıkları sayesinde kolay bir uygulamaya sahip olan buz lazer, birbirinden farklı boyutlarda başlıklara da sahiptir.

 

Buz Lazer Epilasyon Avantajları

Buz lazer epilasyonun avantajlarını aslında daha önce ki lazer teknolojilerini denediyseniz ya da yorumları okuduysanız çok daha iyi anlıyor olacaksınız. Daha önce ki yıllarda lazer epilasyonların yine sonuç verdiğini okur ama çok fazla acı yaşattığı için insanların korkulu rüyası halini aldığına da tanık olurdunuz.

Bu yöntemler ve korkular artık sona erdi çünkü sizlere artık Soprano Diod lazer teknoloji artık Buz Lazer uygulamasını sunarak hem acısız hem de başarılı lazer uygulamaları ile tanışmanıza vesile oldu. Kliniğimizde de uygulanan yöntem olan Buz lazerin avantajları nelerdir ve Buz Lazer ne kadar etkili gelin hep beraber inceleyelim.

  • Buz lazer diğer tüm epilasyon hizmetlerinden daha hızlı sürmektedir. Tüm vücut 30 dakika ile 45 dakika arasında değişen seanslarda yapılmaktadır.
  • Özellikle artık acısız uygulaması ile erkeklerin gözdesi haline gelmiştir. Erkekler için sakal üstü, sakal altı, sırt bölgesi, göğüs bölgesi gibi çok hassas noktalarda da başarıyı bir sonuç verdiği için yoğun bir talep görmektedir.
  • Buz lazer uygulaması için ortalama 4 ile 6 seans arasında dahi başarılı sonuçları almak mümkün olacaktır.
  • Buz Lazer uygulaması güvenle tercih edeceğiniz bir cihazdır ve FDA onaylıdır.
  • Her mevsim yapıldığı için sıkıntı yaşamıyor olacaksınız. Bronz tene uygulanmaz ya da yaz ayında yapılmaz gibi sıkıntılar ortadan kalkıyor
  • Özellikle hem kadınlarda hem de erkeklerde oldukça başarılıdır. Her cilt tipine ve her kıl rengine göre başarılı sonuçlar vermektedir.
  • En önemli bir diğer özelliği ise acısız uygulama olmasıdır. Eksi 3 dereceye kadar inen başlığı ile arttık acı yok olacak ve konforlu lazer epilasyona evet demiş olacaksınız.
  • Cildinize zarar vermez ve kesinlikle lekelenme ya da yanma gibi durumları meydana getirmez.

Buz Lazer seansları ve seans aralıkları ne kadardır?

Buz lazer epilasyon uygulamasının seans sayısı tüy yoğunluğuna göre kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de, genellikle 3 ile 5 seans yeterli olabilmektedir. Her seans aralığı ise 6 hafta kadar olan buz lazer uygulaması kısa sürede son derece etki sağlayan bir yöntemdir. Örneğin diğer lazer yöntemleri ile 6 seansta bitmesi planlanan tüm vücut epilasyon buz lazer ile neredeyse yarı yarıya azalma sağlamaktadır.

Kısacası her anlamda sizleri yormadan ve kısa sürede netice sağlayan buz lazer epilasyon uygulaması, özellikle acı eşiği düşük olan erkekler için de, oldukça uygun ve konforlu bir uygulamadır.

Diğer Bakımlar