Lazer Epilasyon

Genital bölgede yer alan kıllardan kurtulmak için artık her ay o katlanılmaz ağda acılarını yaşamak zorunda değilsiniz. Jilet ile alımların tüyleri çok daha fazla arttırdığı zaten artık herkes tarafından biliniyor. Hem çok kısa sürede çıkmasını hem de artmasını sağlayan jiletten ya da dayanılmaz ağrıları veren ağda ile genital bölge temizliği yapmak zorunda değilsiniz. Sizlerde artık her bölgede aynı güven ile uygulanan Soprano Ice cihazı ile sunulan Buz Lazer uygulaması ile güven içinde kıllardan kurtulmaya başlayabilirsiniz.

Genital bölge özellikle en çok hijyen isteyen bölgelerin başında gelir. Bu sebeple tüylerden arınması daha kolay temizlik sağlayacak ve kişiye göre görsel güzelliğini arttırıyor olacaktır. Pekigenital bölgeye lazer epilasyon yapılır mı? Lazer epilasyonda genital bölge çok acıtır mı? Tüm bu soruların ve merak edilenlerin yanıtını bu yazımızda sizlere sunuyor olacağız.

Genital bölgeye lazer epilasyon yapılır mı?

Buz Lazer epilasyon ile vücudunuzu her tarafına olduğu gibi genital bölgenize de epilasyon yaptırabilirsiniz. Uygulama sadece kıl kökünü hedef alarak çalıştığı için genital bölgenize herhangi bir zararı ya da olumsuz etkisi olmuyor olacak. En çok korkulanlardan biri ya da hurafe olarak dolaşılan sözcüklerden bazıları da Genital lazer kısır yapar mı? Genital lazer kanser yapar mı gibi hiçbir gerçekçiliği olmayan sorulardır.

Lazer epilasyonlar 20 yıldır güven ile yapılan uygulamalardır ve dolayısı ile lazer epilasyon herhangi bir kısırlık, kanser, ya da farklı bir rahatsızlığı ortaya çıkarmamaktadır. Yapılan hiçbir analiz lazer epilasyonların genital bölgeye zarar verdiğini gösteren çalışmaları ortaya koymamıştır. Bu sebeple güvenilir kliniklerde, güvenilir cihazlar ile genital bölge lazer uygulaması yaptırabilirsiniz.

Genital lazer yaptırırken dikkat etmeniz gereken noktalar

Genital bölge hijyene çok ihtiyaç duyulan bir bölge olduğu için özellikle klinik seçimlerinde ve hijyenkoşullarına çok dikkat ederek hizmet almaya çalışınız. Kliniğimizde hem genital bölge için hem de diğer tüm vücut epilasyonları için üst düzey hijyen kurallarıuygulanıyor olacak.

Diğer Bakımlar