Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon her durumda başarı sağlar mı? Ya da lazer epilasyon 100 de yüz başarı ile mi sonuçlanır. Tüm bu sorular lazer epilasyon yaptırmak isteyenler ama aklında soru işaretlerin olduğu kişilerin merak ettikleri arasındadır. O halde gelin lazer epilasyon hangi durumlarda yapılmaz ya da hangi durumlarda etki göstermez ayrıntıları ile incelemiş olalım.

Lazer Epilasyon hangi durumlarda yapılmaz?

Lazer epilasyon hangi cihaz ile olursa olsun, hangi bögeye yapılırsa yapılsın gebelik döneminde asla yapılmaz. Seanslarına düzenli bir şekilde devam ederek hamile kaldığını öğrenen kişilerde mutlaka seanslarına ara vermelidir.

Emziren bayanlar doktorlarının onayını almadan seanslara katılması doğru olmayacaktır

Henüz ergenlik dönemini tamamlamış gençlerde lazer epilasyonlar önerilmez. Gelişim devam ettiği için tedavi sonrası kıllar yeniden ortaya çıkabilir.

Lazer epilasyon hangi durumlarda başarılı olmaz?

Lazer epilasyonlarınızda düzenli olarak katılmak ve seanslarınıza giderek uygulamaya katılmanız başarılı olunmasına katkı sağlayacaktır. Her ay gelmeniz gerekirken yılda bir kez gelmeniz elbette istenilen başarıyı veremiyor olacak

Lazer epilasyonda başarı oranları Buz Lazer uygulaması ile yüzde 90 oranlarına çıkıyor olacak. Bu demek oluyor ki artık ortalama 8 seans sonrasında belli belirsiz çok az tüylenmenin dışında tamamen kurtulmuş olacaksınız. Bu oran elbette yüzde yüz oranlarına ulaşabilmektedir.

Tiroit rahatsızlıkları olanlarda lazer epilasyonlar yeteri başarıyı gösteremeyebilir. Var olan hastalık nedeni ile hormonların farklı bir şekilde çalışması buna neden olabilir.

Hormonsal rahatsızlıklar özellikle lazer epilasyonun etkisiz kalmasına neden olacaktır. Hormon bozukluğu nedeni ile aşırı tüylenme yaşayanlar için gerekli olan ilk olarak hastalığının tedavisi olacak sonrasında lazer epilasyon seanslarına devam etmesi gerekecek.

Eski teknik yöntemler ile lazer epilasyonlar hem acı verecek hem de istenilen başarıyı sağlamıyor olacaktır. Güvenilir kliniklerde ve son teknolojiler ile sunulan Buz lazer ile başarıya ulaşmak ise çok kolay.

Bunların dışında sizlerde düzenli olarak seanslarınıza devam ettiğiniz sürece lazer epilasyonun başarılı sonuç vermemesi için hiçbir yoktur. Kliniğimizde sizler için en güvenilir ve en başarılı sonucu verecek olan Soprano Ice cihazı ile işlem yapan Buz Lazer teknolojini uyguluyor ve ortalama 6 ile 8 seans aralığında başarıya ulaşılmasını sağlıyoruz.

Diğer Bakımlar